Bizim Hikaye 23.Bölüm 2. Fragmanı

Bizim Hikaye 23.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü 22 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bizim Hikaye bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

  Bizim Hikaye 23.Bölüm 2. Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/83lc0

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Böbreği çalınan Fikri’nin durumu git gide kötüleşmektedir. Bu durumdan sorumlu Yeliz ise Filiz’in öfkesine maruz kalır. Yeliz durumdan haberi yokmuş gibi görünmeye çalışsa da Filiz onu hayatlarından çıkarmakta kararlıdır. Organ mafyasına bulaşan Yeliz, işlediği bu suç sebebiyle hapse girme tehlikesiyle yüz yüzedir. Elibollar’ın da güvenini kaybeden Yeliz, çareyi Cemil ile bir anlaşma yapmakta bulur. Acaba Yeliz bu işten sıyrılabilecek midir?

  Filiz, hala o yokmuş gibi davranan Barış’la konuşmanın yollarını aramaktadır. Filiz’i hayatından çıkarmakta kararlı olan Barış sadece Filiz’de değil, ailenin geri kalanına da benzer davranışlar sergiler. Fakat Fikri’nin durumunun kötüye gitmesi Barış’ın aileden kopmasına engel olur. Filiz’in aklının hala Barış’ta olduğunu anlayan Cemil ise Yeliz’in teklifini kabul ederek bir kez daha mesleğini tehlikeye atar. Filiz’i elde etmek için büyük riskler alan Cemil sonunda aşkına karşılık bulabilecek midir?

  Esra ile kaçma planları yapan Hikmet inadı bırakmaz. Ailesini karşısına alan Hikmet, Esra’yı da zor durumda bırakır. Esra ise karmaşık duygular içerisindedir. Acaba Hikmet bu imkânsız aşktan vazgeçecek midir?

  Ferda’ya bakmak zorunda kalan Tülay, bir yandan da Filiz’e destek olmaya çalışır. Ferda ise Tülay ve Tufan’ın sinirlerini daha da zorlamaktadır. İki kadın arasında kalan Tufan iyice zorlanmaya başlar. Babasını kaybetme korkusu taşıyan Filiz, bir yandan da ailesindeki sorunlarla boğuşmaktadır. Yeni yaşamına git gide alışan Barış ise, Filiz ve Cemil’in birbirlerine gerçekten yakınlaştığına inanmaya başlar.

  9 Yorum Var

  1. Aleyna

   1 Mart 2018 - 23:26

   Ama Çok Güzel Bizim Hikaye

  2. Aleyna

   1 Mart 2018 - 23:23

   Bence Filiz Barış tan Ayrılmasın Çok Üzülüyorum Bu Durumlarına Ya :(((((

  3. yasso

   22 Şubat 2018 - 23:04

   Dibe vurdu bu bölüm
   Iyice saçmaladılar
   Hıkmet ve ESRA saçmalığı yok artık dedirtti.
   Barış ve Filiz olayı desen ona keza..
   Yeliz de baydı artık…..Nasil anlamıyorlar

   • Aleyna

    1 Mart 2018 - 23:26

    Yasso Doğru Diyorsun Ya Hikmet Çok Abarttı Bence

  4. aıle

   21 Şubat 2018 - 17:00

   Bitirmeyin diziyi, mutlu olsunlar

   • Aleyna

    1 Mart 2018 - 23:24

    Aynen Çağatay Abi De Olsa Keşke :)))

  5. jade

   21 Şubat 2018 - 12:26

   Final için senaryoyu ne çabuk değiştirdiniz ya, Fikri’yi öldürmeniz dışında diziyi bitirmek için senaryoyu kaç bölüme sığdıracaksınız?

  6. Anonim

   20 Şubat 2018 - 18:41

   Filiz kendi istegiyle evlilik yapmadimi kendi ayaklariyla gitti polise teklifi sundu evlilik lerini yaptilar anlasmaymis yok öyle bir sey evlilik cüzdanlarinda sakadan evlilik yaptik diye yazmiyor evlilik yapmis bir kadin gideyim barisla beraber olayim nedemek bu ya olurmu böyle namusuzluk kocasinin yanimda baska biriyle olacak böyle sacmalik olabilirim örf adetlerimi unuttular katil olur insan karisinin sacinin teline bile dokunmayaz. adamim bir kizi daha varmis oda ayri birsey babasi rahatsiz babasinin böbereklerini satiyor adam rahatsiz cigerini kaybetmis böbrek sattirdiniz ne anlama geliyor o adam yasayabilirmi.

  7. Ebru

   20 Şubat 2018 - 12:35

   YA daha ne kadar üst üste kötü olaylar bunlar da bi rahata etsin mutlu olsunlar yazık yaa

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.