Bizim Hikaye 22.Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye 22.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü 15 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bizim Hikaye bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

  Bizim Hikaye 22.Bölüm Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ragx6

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Şükran’ın çocukları yeniden yüzüstü bırakması Filiz’i istemediği bir karara iter. Filiz Cemil’le evliliğini sürdürmeye mecbur kalır. Bu kararı çocukları elinde tutmasını sağlayabilecek olsa da Barış’ın pes edip her şeyden vazgeçmesine de sebep olur. Yeliz’den gelecek karaciğeri bekleyen Fikri üst üste aldığı darbelerle sarsılır: Şükran yine onu terk etmiştir, üstelik Yeliz de ortadan kaybolmuştur. Hayata karşı umudunu yitirmeye başlayan Fikri kurtulabilecek midir?

  Yeliz’in sakladığı sırlar artık ailenin ondan şüphelenmesine yol açar. Yeniden ailenin güvenini kazanmaya çalışan Yeliz, bunun için babasını kullanır. Fakat Yeliz’le ilgili beklenmedik bir sır daha öğrenen Tülay ve Rahmet için işler daha da karmaşıklaşacak gibidir. Hikmet, Esra’ya karşı bir şansının olduğuna inanmaya başlar. Fakat Rahmet kardeşi için endişelidir. Rahmet’in bu konuya müdahale etmesi ikisi arasında iplerin gerilmesine neden olur. Ferda yüzünden başı yine derde giren Tufan ve Tülay’ın yardımına bu kez Cemil yetişir. Tufan artık Ferda’dan boşanıp Tülay’la eski günlerine dönebilecek midir?

  Barış artık Filiz’le olan geçmişini silmek için büyük adımlar atmıştır. Tıp fakültesine dönmüştür ve oradaki eski ve yeni arkadaşlarıyla ilişkileri iyiye gitmektedir. Fakat ikisinin yolları beklenmedik ve trajik bir şekilde kesişir. Filiz tüm bu olanlardan sonra Barış’ın kalbini yeniden kazanabilecek midir?

  5 Yorum Var

  1. ada

   14 Şubat 2018 - 00:52

   Filiz ve Barış birbirlerine cok yakışıyorlar gerçek hayatta da birlikte olsalar ikiside çok genç diziye çok yakşmışlar onları birlikte seyretmeye doyamıyoruz bu güzel kişileri bulduğu için yapımcısını kutluyorum

  2. Mertcnk

   13 Şubat 2018 - 14:06

   Aslinda kötü bir adam degil savaş babasina isyan etmiş hırsızlığa ihtiyacı olduğu için girmemiş ve sevgisine sahip çıkan bu yürekli adamı destekliyorum. filizinde evli kalmasına gerek yoktu. ben bir daha yüzüne bile bakmazdım

  3. ben

   13 Şubat 2018 - 12:50

   vay be ne oluyor????

  4. Jenibeans!

   12 Şubat 2018 - 21:17

   Hirsizken doktormu olmuş? Vayyy!

   • malo

    16 Şubat 2018 - 12:12

    aynen ya işte hayata mucizelere inanacaksın

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.