Bizim Hikaye 21.Bölüm 2. Fragmanı

Bizim Hikaye 21.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü 8 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bizim Hikaye bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

  Bizim Hikaye 21.Bölüm 2. Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/8plz6

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Fikri’nin bir kızı daha olduğunu öğrenen aile neye uğradıklarına şaşırmıştır. Çocuklar, bir an önce Yeliz’i bulup donör olup olamayacağını öğrenmek isterlerken Fikri duruma el koyar ve büyük kızını bulup eve getirir. Yeliz’in ortaya çıkmasıyla ailenin düzeni değişir. Filiz, Yeliz’i eve alıp ona iyi davranmaya başlar fakat Tülay’ın gözü Yeliz’i hiç tutmaz. Tülay’a göre Yeliz, sinsi planların peşindedir. Yeliz ise aileye çabuk ısınmış gibi görünmektedir. Acaba Yeliz göründüğü gibi iyi kalpli biri midir, yoksa Tülay’ın düşünceleri gerçek midir?

  Aile Şükran’ın hastalığıyla ilgili gelişmelerin iyiye gittiğini düşünürken Şükran farklı şeyler peşindedir. Şükran, tedavisi için umutluyken bir anda hayatını değiştirecek bir karar verir. Bu karar Elibollar’ı nasıl etkileyecektir?

  Filiz annesi ve babasıyla uğraşırken Barış da çocuklarla ilgilenir. Cemil artık boşanma işini bir an önce çözüp şehirden gitmeye kararlıdır. Onun yollarından çekildiğini düşünen Barış, Filiz’le yeniden eskisi gibi olacağına inanmaktadır.

  Hikmet, uzun zamandır sakladığı bir sırrı ablasıyla paylaşır. Bu sırada Esra ve Asım ile ilgili yeni bir gelişme öğrenir. Esra ile tekrar yakınlaşmaya başlayan Hikmet halinden çok memnundur.

  Tufan’ın boşanma mevzusu arapsaçına dönmüştür. Ferda boşanmamakta inat etmiştir ve Tülay’ın sabrı her geçen gün daha da zorlanmaktadır. Tufan ise hala sabretmesi konusunda Tülay’a yalvarır. Tülay, Tufan’la boşanacaklarını beklerken iyice eve yerleşen Ferda’ya daha ne kadar sabredecektir?

  8 Yorum Var

  1. Galatasaray

   17 Şubat 2018 - 17:32

   Ben çok seviyorum ama şu CEMİL i çıkartın barışla Filiz buluşsun artık

  2. nur yerlitas

   15 Şubat 2018 - 12:29

   bu diziyi beğeniyorum fakat kirazı hiç begenmiyorum

  3. şenay

   11 Şubat 2018 - 18:58

   filiz çok uyanık. İki erkeği birden idare ediyor. Bence filiz Barışa gerçekten aşık değil.Barış Filize tıp fakültesine döneceğini söylediği halde Filiz umursamadı, bu habere sevinmedi. Filiz kalitesiz, basit biri. Barışın aşkı ise gerçek.

  4. kimse

   9 Şubat 2018 - 11:05

   Biran once o yelizi diziden cikarin

  5. Saçma

   8 Şubat 2018 - 06:26

   Sacma ötesi… iyi gidiyo derken tabiki saçmalık lar başladı. Rezalet. Ben bir aşk kadınıyım . Yuhh !

  6. ben

   7 Şubat 2018 - 15:58

   ya gebertcem su sukrani

  7. M.E.Ç

   7 Şubat 2018 - 13:59

   Filiz bildiğin barışı elinde oynatıyor cemil kim ki!!!!!!!!!!!😠😠😠😠😈

  8. Anonim

   7 Şubat 2018 - 01:35

   Ne sacma daha. Gercekci olalim Ne Demek ask

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.