Bizim Hikaye 18.Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye 18.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü 18 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bizim Hikaye bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ltbeu

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Barış’ın Filiz’i düğünden kaçırması herkese şok etkisi yapmıştır. Barış’ı düğüne çağıran Fikret ve Kiraz ise şimdilik sırlarını gizlemektedir. Fakat Barış’a yardım eden sadece onlar değildir.

Öfkeden deliye dönen Cemil tüm imkanlarını kullanarak her yerde Filiz ve Barış’ı aramaktadır. Filiz’i zorla alıkoyduğuna inandığı Barış’ı hapse atmak isteyen Cemil bir yandan da annesiyle sorunlar yaşamaktadır. En başından beri evliliği içine sindiremeyen annesi, haklı çıktığını ve Filiz’in peşini bırakmasını yinelerken; Cemil’in tek derdi karısını geri almaktır.

Çocukların akıbeti mahalleye geri dönen beklenmedik bir isimle değişir: Şükran geri dönmüştür ve ailesini bir araya getirmeye kararlıdır. Önce Fikri’yi ardından çocukları eve geri döndürmek için elinden geleni yapar. Şimdiye kadar sorumsuzluğuyla bilinen Şükran aileyi bir araya getirebilecek midir?

Fikri’nin hastalığı ise git gide daha ciddileşmektedir. Fakat Fikri görmezden gelmeye devam eder. Şükran’ın gelişiyle Fikri’nin de hayatında köklü değişiklikler olacak gibi görünmektedir.

Hikmet’in Muzi ile olan ilişkisi yurda gelen davetsiz bir misafirle değişir. Bu ziyaret, kafası karışan Hikmet’in başını derde sokacak gibidir.

Barış’ın dağ evine kaçırdığı Filiz bir an önce eve dönmek ister. Fakat Barış onu kolay bırakacak gibi görünmemektedir. Barış Filiz’e olan aşkının ne kadar büyük olduğuna Filiz’i ikna etmeye çalışır. Filiz Barış’a olan öfkesinden sıyrılıp kalbini dinleyebilecek midir

10 Yorum Var

 1. anonim

  21 Ocak 2018 - 11:58

  Gerçekten perşembe günlerin yıldızı barış çok tatlı çok eğlenceli ve sürükleyici bir dizi

 2. Diren

  18 Ocak 2018 - 11:47

  Keyifli eğlenceli bir dizi ailecek izleyebiliyoruz.

 3. Narin

  17 Ocak 2018 - 17:35

  Fragmanlar çok geç geliyor

 4. Itirazım var

  16 Ocak 2018 - 13:52

  Cemil bir an önce diziden çıksın. Bu kadar antipatik bir karakter olamaz. Barış’ın da babası mı gelecek napçak. Şu ortalığı bir toparlasın artık

 5. aysu nuran

  16 Ocak 2018 - 12:40

  Lütfen kaliteli diziler izleyelim..Filiz,Barış yani Savaş Ayrılmasınlar..

 6. anticemil

  15 Ocak 2018 - 10:02

  bi bunu izliyorum başka izleyecek bişey yok. aman devam etsin yoksa karton netvork

 7. Memo

  15 Ocak 2018 - 01:12

  Çok güzel bir aile dizisi bașarilar

 8. Ayperi

  15 Ocak 2018 - 00:03

  Çok güzel bir dizi basarilarinizin devamını diliyorum

 9. Anonim

  14 Ocak 2018 - 01:02

  En güzel ve her perşembeyi beklediğimiz kutlarız

  • Yaren

   14 Ocak 2018 - 13:15

   En güzel dizi, her persembe günleri hepimiz izliyoruz 😘😘😘😘😘😘💙💜💙

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.